امکانات ایران سایت ساز :   

طراحی وب سایت آتلیه و عکاسی مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

طراحی وب سایت آتلیه و عکاسی ایران سایت ساز

طراحی وب سایت آتلیه و عکاسی ایران سایت ساز :

در سیستم مدیریت آتلیه و عکاسی تحت وب ، با توجه به امکانات قابل ارائه به مشتریان از طریق اینترنت میتوان با کاهش زمان مصرفی توسط مشتری و ارائه امکانات بیشتر و ساده تر در جذب هر چه بیشتر مشتریان و ایجاد رضایتمندی در مشتری و در نتیجه تولید مشتریان وفادار حرکت کرد .


علاوه بر امکانات پایه و پیشفرض که در کلیه وب سایت ها ارائه خواهد شد ، از جمله امکانات ویژه ای که در این راستا برای ارائه هر چه بیشتر خدمات به مشتریان شما تولید شده است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

تایید و رفع عیب عکس جهت چاپ به صورت آنلاین :
در این امکان ارائه شده شما برای هر مشتری یک صفحه که دارای رمز عبور می باشد ایجاد نموده و عکس های گرفته شده بعد از طراحی و رتوش را در آن قرار می دهید . مشتری بعد از مشاهده می تواند فرم مخصوص رفع عیب را پر کرده و برای شما ارسال نماید ، به این ترتیب نیازی برای حضور مشتری برای رفع عیب نخواهد بود و در صورت تایید مشتری درخواست چاپ را در فرم مخصوص که توسط خود شما در اختیار مشتری قرار می گیرد تکمیل کرده و یکی از انواع موجود جهت چاپ را انتخاب می نماید .


درج سفارش مجدد برای چاپ عکس :
در این امکان مشتری با پر کردن فرم مخصوص طراحی شده تعداد و نوع چاپ عکس دلخواه خود را با درج شماره عکس سفارش داده و با پرداخت وجه آن از طریق شبکه شتاب عکس مورد نظر را سفارش دهد .
البته می توان با دریافت آدرس بعد از چاپ عکس را برای مشتری ارسال نمود .
در این امکان یک ایمیل تایید سفارش برای مشتری ارسال خواهد شد که بعنوان قبض خواهد بود و همچنین در صورت استفاده از امکان پنل SMS شما می توانید بعد از آماده شدن و یا هنگام دریافت سفارش و یا هنگام بیک کردن عکس وضعیت را برای مشتری SMS نمائید .

ایجاد بانک عکس برای اعضاء :
شما می توانید با استفاده از این امکان برای هر مشتری یک آرشیو از عکس ایجاد نمایید که مشتری فقط امکان مشاهده و افزودن عکس را داشته باشد که تمامی عکس ها با مهر WATER MARKشما به مشتری نمایش داده می شود تا مشتری برای چاپ عکس همواره با شما در ارتباط باشد .

این آرشیو برای مشتری فقط با رمز عبور قابل مشاهده خواهد بود . در کنار هر عکس فرم مخصوص سفارش عکس و پرداخت هزینه وجود خواهد داشت که توضیحات آن در امکان قبلی درج شده است .

دریافت و چاپ عکس از طریق اینترنت:
با استفاده از این امکان شما به مشتری این فرصت را خواهید داد که عکس هایی را که خود گرفته است برای شما ارسال کرده و فرم مخصوص چاپ را به همراه پرداخت آنلاین وجه تکمیل نموده و عکس مورد نظر خود را در منزل دریافت نماید .

ارائه نرم افزار و فایل های آموزشی :

شما می توانید به عنوان یک اشانتیون برای اعضای خود نرم افزارهای رتوش عکس را در سایت قرار دهید تا بصورت رایگان دانلود و استفاده نمایند . همچنین می توانید برای جذب بیشتر کاربر ، راهنمای استفاده از این نرم افزارها را در سایت قرار دهید ، در ضمن می توانید راهنماهایی برای استفاده از دوربین های دیجیتال ، لنزهای مختلف در اختیار کاربران قراردهید .

پنل SMS :
شما می توانید از طریق پنل SMS و برخورداری از بانک های SMS مشتریان جدید برای خود ایجاد نموده و با مشتریان قدیمی براحتی ارتباط برقرار نمائید. بطور مثال افرادی که برای مراسم عروسی در مجموعه شما عکس گرفته اند هر سال ضمن تبریک سالگرد ازدواج آنها پیشنهادی تبلیغاتی برای آنها ارسال نمائید .

راه اندازی حراجی ها :
شما می توانید با استفاده از این امکان مشتریان خود را برای خرید محصولات و یا سفارش عکس تشویق نمائید . این امکان به شما این اختیار را می دهد که بطور مثال در روز میلاد پیامبر اکرم (ص) ( از یک روز قبل تا یکروز بعد ) بصورت کاملا اتوماتیک چاپ 20 عدد عکس 18X13 را با 10% تخفیف و یا ارسال رایگان برای اعضا در یک صفحه مخصوص به حراج ایجاد و در پایان زمان نیز به صورت خودکار صفحه از روی سایت حذف خواهد شد . زمان شروع و ویژگی های هر حراجی را می توان از طریق پنل SMS و یا ایمیل برای مشتریان احتمالی و یا اعضاء ارسال نمود .

دریافت آگهی تبلیغاتی :
شما می توانید با استفاده از پنل آگهی از فروشندگان ،کالاهای مرتبط مانند دوربین ، لنز و ... آگهی دریافت کرده و از طریق ارائه این پنل به سفارش دهنده آگهی امکان مدیریت آن را برای فرد آگهی دهنده فراهم کنید.

امکان استفاده از بانک عکس:
شما می توانید با پرداخت هزینه ای اندک بانک عکس بزرگی تهیه نموده و برای جذب بیشتر کاربران در سایت قرار دهید .

خبرنامه :

شما می توانید با استفاده از این امکان با راه اندازی یک خبرنامه تخصصی با اعضاء ارتباط بیشتری داشته باشید و از طریق اطلاع رسانی به صورت رایگان مشتریان خود را ماندگارتر نمائید .

نسخه موبایل :
با توجه به گسترش اینترنت در شبکه موبایل ، شما می توانید با هزینه ای اندک نسخه موبایل سایت را راه اندازی نموده و امکان دسترسی کاربران خود را به سایت از طریق موبایل ایجاد نمائید .

البته در صورتیکه امکانات پایه و پیش فرض ایران سایت ساز همراه با امکانات فوق پاسخگوی نیاز شما نباشد ، با توجه به درخواست و ایده و نظرات شما ، امکانات جانبی و تخصصی دیگری نیز متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی و ارائه خواهد شد

در ایران سایت ساز ما بر این عقیده ایم که همواره در ارائه خدمات طراحی وب سایت یک گام فراتر از تصور مشتریانمان حرکت کنیم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی و راه اندازی وب سایت و مشاوره رایگان با ما تماس حاصل نمایید و یا جهت تکمیل و ارسال فرم سفارش پروژه اینجا کلیک نمایید .

 

مشاوره رایگان و سفارش

بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، در ایران سایت ساز این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی است و راه دوم تکمیل و ارسال فرم درخواست برآورد هزینه طراحی وب است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت
شورای عالی انفورماتیک کشور
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پرداخت اینترنتی با همکاری بانک ملت پرداخت اینترنتی با همکاری پرداخت امن بانک پاسارگاد عضو انجمن طراحان و توسعه دهندگان وب

ارتباط با ما

آدرس و تلفن تماس دفتر مرکزی :

تهران ، میدان ولیعصر (عج ) ، بلوار کشارز ، خیابان کبکانیان ، کوچه قزوینی ، ساختمان مهسا ، طبقه ۵ ، واحد ۱۷

مدیر عامل : احسان ایزدی مقدم

تلفن ثابت ۴ - ۵۳ ۱۸ ۵۹ ۷۷ - ۰۲۱
فکس ۴۵ ۰۸ ۷۷ ۸۹ - ۰۲۱
تلفن همراه ۶۸ ۱۲ ۳۰۰ - ۰۹۱۹

وضعیت پیشرفت پروژه ها

ایران داگ
80%
خبرگزاری طنین
70%
املاک ماهور
80%
ماسانیز
70%
پرورش تفکر خلاق
60%
کوثر پیامک
90%
حوزه علمیه المهدی(عج) بیدگل
60%
MDF نوین
80%امتیاز دهید